Najmodniejsze upięcia ślubne 2018

25 czerwca 2018

Sezon ślubny w pełni! Ślub jest niewątpliwie najważniejszym dniem w życiu każdej kobiety. Miesiące  przymiarek, planowanie,wybierania odpowiedniego miejsca, sukienki, dodatków. W tym wyjątkowym czasie warto również zastanowić się jak mają wyglądać włosy, jaka fryzura będzie pasowała do tematu ślubu i wesela. Przedstawiamy najmodniejsze upięcia ślubne na 2018.

Jak dobrać fryzurę

Przede wszystkim fryzura powinna współgrać z twoją suknią. Musisz określić jaki styl preferujesz i jak będzie wyglądała cała uroczystość. Możesz postawić na elegancję, lub luźne upięcia. Modne są również wyrafinowane kucyki oraz hit tego sezonu, warkocze i warkoczyki w różnych formach. Ważny jest również kształt twarzy oraz twoja uroda. Fryzjer podpowie jakie upięcie najlepiej wybrać i w jakim stylu będziesz wyglądała olśniewająco. Najważniejsze jednak, abyś sama czuła się w piękna. W przypadku fryzur ślubnych zalecamy, aby umówić się na próbne czesanie przed ślubem. Niespodzianki w dniu ślubu nie są mile widziane.

Luźne upięcia

Tegoroczne trendy ślubne, mówią, że ślub nie musi mieć charakteru sztywnej eleganckiej imprezy rodem z bajek i warto postawić na naturalność. Królują wesela w stylu boho oraz śluby w plenerach. Stąd też na popularności zyskały luźne upięcia w stylu niskiego francuskiego koczka na karku oraz kucyki w nieco bardziej eleganckiej formie.

mix1

Upięcia z warkoczem

Warkocze są obowiązkowe jeśli chcesz być na topie i wiesz co modne. W sezonie 2018 warkocze i warkoczyki, kłoski i plecionki powróciły w nowym wymiarze. Również w fryzurach ślubnych królują upięcia z warkoczykami i splotami. Takie upięcia sprawdzą się w każdym stylu: eleganckim i mniej oficjalnym.

mix2

Kwiaty we włosach

W sezonie 2018 z impetem na ślubne salony weszły śluby i wesela w hippisowskim stylu. Boho, hippie i wolność, takimi hasłami najlepiej opisać ten trend. Jeśli chodzi o fryzury sprawdzą się idealnie wszelkie upięcia z wplecionymi we włosy kwiatami oraz wiankami. Postaw na dzikie kwiaty, fryzura powinna być czesana wiatrem, nieco nieujarzmiona i podkreślająca luźny styl ślubu i wesela. Wianki i kwiaty sprawdzą się również idealnie na śluby w plenerze.

mix4

Nieśmiertelna elegancja

Jeśli wesele ma być eleganckie i wyrafinowane i tradycyjnie decydujesz się na welon, postaw na klasycznego koka. Może być to niski kok na karku, lub gładki kok upięty nieco wyżej. Do welonów najlepiej sprawdzi się takie uczesanie, dodatkowo takim upięciem podkreślisz powagę tego wyjątkowego dnia i pokażesz siebie jako kobietę pełną klasy.

mix5

Rozpuść włosy

Coraz większą popularność zyskują również pięknie wystylizowane długie włosy bez wyszukanych upięć. W rozpuszczone włosy możesz wpiąć jedynie delikatną ozdobę. W tym przypadku postaw na objętość i nieśmiertelne hollywoodzkie fale. Rozpuszczone włosy sprawdza się gdy chcesz być modna, ale nie przesadnie elegancka i zależy ci na naturalności. Dobry fryzjer wystylizuje fryzurę tak, aby przetrwała cały ślubny wieczór.

mix6