Pakiety ślubne dopasowane do Ciebie

Pakiet nr 1:
„Only Girls”

 1. Fryzura ślubna / w dniu ślubu
 2. + 1 uczesanie okolicznościowe damskie

W dniu ślubu wykonam Twoją wymarzoną fryzurę ślubną, która najlepiej pasuje do Ciebie oraz całej ślubnej stylizacji. Będzie ona odpowiednio utrwalona, aby przetrwała nie tylko sam ślub, ale również huczne wesele. We włosy wpięte zostaną wszystkie ślubne dodatki i akcesoria, takie jak welon, wianek, grzebień, spinki lub cokolwiek innego masz w planach.

W Pakiecie „Only Girls” wykonam również w dniu ślubu uczesanie okolicznościowe damskie, dla wybranej osoby. Podobnie jak w przypadku upięcia ślubnego, takie uczesanie będzie dopasowane do preferencji, urody oraz stylizacji najbliższej Ci osoby. Fryzura również zostanie odpowiednio utrwalona, aby przetrwała całą noc.

CENA: 700 zł


Pakiet nr 2: „Mr. and Mrs.”

 1. Fryzura ślubna / w dniu ślubu
 2. + 2 uczesania okolicznościowe damskie
 3. Korekta fryzury Pana Młodego (w tym broda i wąsy)

Dzień śluby będzie wyjątkowy. Przed ceremonią wykonam Twoją wyśnioną fryzurę ślubną, która będzie pasowała do Twojej osobowości, urody oraz ślubnej stylizacji i tematyki wesela. Fryzura zostanie odpowiednio utrwalona profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi, aby fryzura przetrwała ślub i wesele. Podczas uczesania we włosy wpięte zostaną Twoje ślubne ozdoby, takie jak welon, wianek, grzebień lub spinki.

W Pakiecie „Mr. and Mrs” wykonam również z wielką przyjemnością DWA uczesania okolicznościowe damskie. One również zostaną utrwalone specjalistycznymi kosmetykami. Upięcia okolicznościowe dla najbliższych zostaną dobrane do upodobań, urody oraz stylizacji weselnej.  

Dodatkowo w pakiecie tym razem z Tobą poczekam na Pana Młodego i w razie takiej potrzeby dokonam korekty jego ślubnej fryzury, aby pasował do pięknej Panny Młodej. Przez korektę rozumiemy wystylizowanie lub przeczesanie fryzury, w tym również brody i/lub wąsów. Korekta fryzury nie obejmuje strzyżenia.

CENA: 1100 zł


Pakiet nr 3: „She, He and Loved Ones”

 1. Fryzura ślubna / w dniu ślubu
 2. + 3 upięcia okolicznościowe damskie
 3. + Fryzura ślubna Pana Młodego

Podczas naszego spotkania w dniu Twojego ślubu, wykonam fryzurę ślubną, o której marzysz od miesięcy. Oczywiście będzie ona pasowała do Twoich oczekiwań, sukni ślubnej, urody oraz tematyki ślubu. Fryzura zostanie odpowiednio utrwalona, aby mogła przetrwać ceremonię zaślubin oraz huczne wesele. Dodatkowo podczas czesania wepnę we włosy wybrane przez Ciebie wcześniej ozdoby do włosów.

Pakiet „: She, He and Loved Ones” obejmuje również TRZY uczesania okolicznościowe damskie, dla wybranych przez Ciebie osób. One również zostaną wykonane w dniu ślubu, w taki sposób, aby pasowały do upodobań i całej, weselnej stylizacji. Wszystkie fryzury okolicznościowe będą utrwalone odpowiednimi kosmetykami, aby przetrwały całą noc.

Następnie zajmiemy się wystylizowaniem Pana Młodego. Zadbamy o jego ślubne uczesanie, wystylizujemy również brodę i wąsy, jeśli istnieje taka potrzeba, aby tworzył wraz z Tobą idealny duet.

CENA: 1700 zł


Pakiet nr 4: „All Night”

 1. Fryzura ślubna / w dniu ślubu
 2. + 3 upięcia okolicznościowe damskie
 3. + Fryzura ślubna Pana Młodego
 4. + poprawki fryzur w trakcie wesela (obecność na weselu do 24.00)

W dniu ślubu każda Panna Młoda pragnie wyglądać olśniewająco, dlatego z chęcią Ci w tym pomogę. Wykonam fryzurę ślubną, która będzie pasowała do Ciebie oraz do ślubnej stylizacji. Fryzura ślubna zostanie odpowiedni utrwalona profesjonalnymi kosmetykami, aby przetrwała nie tylko moment ślubu, ale również tańce do białego rana. Podczas uczesania umieszczę we włosach również Twoje ślubne ozdoby i akcesoria, takie jak wianek, welon, grzebień lub spinki.

W pakiecie „All Night” zostaną wykonane również TRZY uczesania okolicznościowe damskie, dla wybranych przez Ciebie najbliższych. One również będą dopasowane do tematyki wesela, stylizacji oraz urody. Odpowiednie utrwalenie zagwarantuje, że wszystkie fryzury przetrwają całą uroczystość.

Następnie uczeszemy Pana Młodego i wystylizujemy jego brodę oraz wąsy, jeśli będzie taka potrzeba. Wszystko po to, abyście od początku tworzyli zachwycający duet.

Dodatkowo będę Wam towarzyszyła podczas wesela do godziny 24.00, aby w razie potrzeby poprawić wykonane wcześniej fryzury lub delikatnie je przeczesać. Z tej usługi będą mogli skorzystać wszyscy goście weselni. Pamiętaj jednak, że musze mieć w miarę możliwości ustronne miejsce, aby móc rozłożyć swoje przybory fryzjerskie.

CENA: 2800 zł


USŁUGI PODSTAWOWE:

 1. Fryzura próbna CENA: 300 – 400 zł
 2. Fryzura ślubna CENA: 350 – 450 zł
 3. Stylizacja męska ślubna – strzyżenie z uczesaniem CENA: 200 zł

DODATKOWE INFORMACJE dla pakietów ślubnych:

 1. W przypadku rezygnacji z jednej lub większej ilości uczesań, które znajdują się w wybranym pakiecie jego cena nie ulega zmianie.
 2. W przypadku potrzeby wykonania dodatkowych upięć okolicznościowych damskich lub stylizacji męskich dla innych członków rodziny, które nie zostały ujęte w pakiecie, wyceniane są one na podstawie obecnie obowiązującego cennika.
 3. Informacje o dodatkowych osobach, które mają zostać uczesane w dniu ślubu i nie wchodzą one w skład pakietu, należy dostarczyć minimum miesiąc przed dniem wykonania usługi, abym mogła zarezerwować potrzebną ilość czasu.
 4. Jeśli w dniu ślubu konieczne będzie wykonanie dodatkowej fryzury okolicznościowej damskiej / stylizacji męskiej, która nie została ujęta w pakiecie, ani nie została wcześnie zgłoszona, wtedy do kosztu samej usługi zostaje doliczana dodatkowa kwota wysokości 100 zł, poza ceną w obowiązującym cenniku.
 5. Obowiązkowo pobierany jest zadatek w wysokości 50% ceny wykonywanych usług ślubnych.
 6. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu wykonania usługi.
 7. W przypadku nieuiszczania zadatku w przeciągu 3 dni roboczych po dokonaniu rezerwacji wizyta zostaje automatycznie anulowana.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Poradnikiem ślubnym – Q&A