PORADNIK ŚLUBNY- jak przygotować się do uczesania ślubnego

Jeśli zaglądasz do naszego poradnika ślubnego, to zapewne zaczęłaś już planować swój ślub oraz przyjęcie weselne. Z chęcią uczeszemy Cię na ten wyjątkowy dzień, wkładając w to całe serce, pasję oraz doświadczenie. Przecież każda Panna Młoda zasługuje na to, aby w dniu ślubu czuć się najpiękniej na świecie. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące ślubnych fryzur.

Zdjęcie przedstawiające Pannę Młoda podczas wykonywania fryzury w dniu ślubu. Na zdjęci widoczne jest upięcie ślubne z tyłu oraz dłonie fryzjera stylisty wpinające we włosy ślubne ozdoby. Źródło zdjęć:123rf.com

 

Dla Twojego dobra jako przyszłej Panny Młodej rekomendujemy wykonanie próbnej fryzury ślubnej na około 4 tygodnie przed planowaną datą ślubu. Próbna fryzura ślubna zapewni Ci spokój i komfort w Dniu Twojego Ślubu, już na 4 tygodnie przed masz pewność, że Twoja fryzura będzie idealnie dobrana do urody, kreacji oraz stylu uroczystości.

W dzień poprzedzający planowaną datę ślubu dokładnie umyj włosy. Ważne jest, aby włosy były umyte dwukrotnie, bardzo dokładnie u nasady oraz na całej długości. Możesz nałożyć na same końcówki włosów niewielką ilość odżywki. Zrezygnuj natomiast z używania lakieru lub innych kosmetyków do modelowania. Nie prostuj, nie kręć i nie modeluj włosów w żaden inny sposób.

Tak. Zadatek to zabezpieczenie dla Ciebie oraz dla nas, że fryzura zostanie wykonana w umówionym terminie.

Sezon ślubny to bardzo pracowity czas. Dlatego na fryzurę ślubną powinnaś umówić się od 4 do 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.

Najpierw wykonany powinien być pełny makijaż, a dopiero w później kompletne uczesanie ślubne.

Nie. Wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia Twojej wymarzonej fryzury ślubnej zapewnia nasz stylista fryzur. Musisz zadbać jedynie o ślubne akcesoria w postaci welonu, grzebienia, spinek, opasek lub wianka.

Nie. Używamy sprawdzonych kosmetyków dopasowanych do struktury i kondycji Twoich włosów. Nie pracujemy na kosmetykach dostarczonych przez Klientki.

Nie. Stylista fryzur podczas tworzenia fryzury będzie wiedział, które pasma włosów zakręcić, aby fryzura była trwała i pełna objętości, a także była zgodna z tym, co zostało ustalone na próbnym uczesaniu.  

Nie. Włosy powinny być wyłącznie umyte bez modelowania. Podczas układania fryzury ślubnej stylista fryzur wyprostuje odpowiednie partie włosy.

Nie. Każda fryzura ślubna wymaga innego przygotowania. To stylista fryzur podczas układania włosów decyduje, które pasma wymodelować, aby efekt był zjawiskowy i zadowalający dla Ciebie.

Nie. Na włosy przed upięciem nie nakładaj kosmetyków. Możesz jedynie tuż po umyciu włosów nałożyć niewielką ilość odżywki na same końcówki.

Korzystając z mobilnej usługi fryzjerskiej, w gestii Klientki leży zapewnienie lusterek. Rekomendujemy, aby było to jedno duże lustro (może być to lustro na ścianie, w toaletce) oraz jedno małe lusterko, abyś miała możliwość obejrzenia fryzury z tyłu.

Jeśli twoje włosy mocno się przetłuszczają, są mało gęste i cienkie, wtedy najlepiej umyć głowę rano w dniu ślubu. Dalej postępować ze wskazówkami z pytania nr 3.

Jeśli Twoje końcówki nie są zniszczone, a planowana fryzura tego nie wymaga, to nie powinno podcinać się włosów przed uczesaniem ślubnym.

Tak. W dniu ślubu fryzjer stylista może również wykonać stylizację ślubną dla Pana Młodego, świadków, rodziców, jak i rodzeństwa Państwa Młodych. Pamiętaj jednak, aby zgłosić ten fakt podczas zapisywania się na fryzurę ślubną. Musimy zarezerwować odpowiednią ilość czasu dla uczesania wszystkich osób.

Mamy nadzieję, że znalazłaś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z zaplanowaniem i przygotowaniem fryzury na Twój ślub. Jeśli jednak masz jeszcze jakieś pytanie, na które nie uzyskałaś tu odpowiedzi to zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 733 050 060.