Fryzury na Halloween 2020

21 października 2020

Od kilku lat Halloween staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Spotkania ze znajomymi nawet w małym gronie często w ten wyjątkowy dzień łączą się z koniecznością przygotowania wyjątkowych stylizacji. Tym samym nasze fryzury również powinny być dostosowane do naszych strojów i zachwycać wszystkich. Czy masz już pomysł, na jaki look postawisz w tym roku na Halloweenowy wieczór? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie kilka inspiracji!

Delikatnie, z klasą i… strasznie

Jeśli nie chcesz szaleć i tworzyć na swojej głowie wymyślnych upięć i uczesań rodem z planów filmowych, możesz w prosty i delikatny sposób zaakcentować Halloween bardzo gustownymi dodatkami. Za sprawą kilku gumek, rzemyków, czy wymyślnych spinek, możesz stworzyć fryzurę, której elementy wpiszą się w nastrój wieczoru. Takie rozwiązanie będzie odpowiednie dla kobiet w każdym wieku i sprawdzi się nie tylko na imprezę halloweenową, ale również, kiedy chcesz podkreślić swoją osobowość w pracy czy w czasie wolnym. Zobaczcie jak elegancko i z klasą można uczesać się, by świętować ten straaaaszny dzień.

Źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Kolor i struktura

Jeśli jesteś nieco bardziej odważna i chcesz zmienić coś w swojej fryzurze na wieczór Halloween oraz zaskoczyć wszystkich gości, możesz postawić na dodanie do swojej codziennej fryzury odpowiednich do całej stylizacji akcentów kolorystycznych. Odcienie zieleni czy fioletów nawet w samych pasemkach połączone z czarnym przerażającym strojem od razu wzmocnią Twój straszny look. Natapirowanie włosów ich poczochranie i potarganie w tym wypadku będzie już wystarczające. Ale warto również wzbogacić takie uczesanie halloweenowymi akcentami w postaci ozdób z pająkami, czaszkami, czy sztuczną pajęczyną.

Źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Total Look

Szaleństwa ze stylizacjami na Halloween to prawdziwa przyjemność. Tylko raz w roku możemy pozwolić sobie na to, aby wyglądać po prostu źle, strasznie i odpychająco. Ale nasze włosy muszą do tego pasować, nawet jeśli jesteś gnijącą panną młodą, straszną czarownicą czy potworem rodem z najgorszych horrorów to Twoje włosy muszą idealnie pasować do całej skomplikowanej stylizacji. Poświęcasz ogrom czasu na przygotowanie odpowiedniego stroju oraz makijażu. Skup się również na wyjątkowej fryzurze i oddaj w ręce stylisty, który z łatwością podoła temu zadaniu. Wymyślne krzywe koki, niekontrolowany bałagan, diabelskie rogi, przerażające gładkie warkoczyki będą wisienką na torcie Halloweenowej stylizacji.

Źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Halloween, w czym tkwi magia?

Halloween zyskuje na popularności w naszym kraju. Coraz częściej to zagraniczne święto zaczyna być obchodzone w naszym najbliższym otoczeniu. Daleko nam jeszcze do dekorowania domów i chodzenia w strasznych strojach według zasady „trick or treak”, jednak coraz częściej imprezy tematyczne odbywają się w małych gronach znajomych. Stroje Halloweenowe są już powszechnie dostępne i czas przyzwyczaić się, że to święto może na stałe zagościć w polskiej tradycji. Trzeba więc być przygotowanym na wszystko! Życzymy Wam strasznego Halloween!