Cięcia męskie, brody i dziecięce

Cięcia męskie, brody i dziecięce

Jedną z moich specjalności jest strzyżenie męskie i dziecięce. Doskonale wiem, że wielu panów rzadko ma czas na wizyty u fryzjera, a dla dzieci wizyta w salonie może być stresującą perspektywą. Dlatego ofertę mojego mobilnego salonu fryzjerskiego rozszerzyłam o cięcie męskie i dziecięce.

Strzyżenie męskie – prosto lub z polotem

Do strzyżenia wykorzystuję różnego rodzaju nożyczki oraz maszynkę konturówkę. Mogę wykonać prostą, klasyczną fryzurę, która będzie prezentować się elegancko i nie będzie sprawiać kłopotów z pielęgnacją czy układaniem. Bardziej wymagającym panom polecam najmodniejsze cięcia w różnym stylu. Marzysz o fryzurze do złudzenia przypominającej stylizację ulubionego sportowca lub gwiazdy filmowej? Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – gwarantuję, że Twój wizerunek mogę odmienić o 100%, dzięki czemu nawet sam David Beckham będzie prezentował się na Twoim tle blado.

Mogę dobrać cięcie, które podkreśli Twój indywidualny styl, sprawi, że będziesz prezentował się modnie, a zarazem męsko.

Więcej na temat strzyżenia i stylizacji brody przeczytacie tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dbania o brodę? Przeczytaj nasz artykuł: „Nie taka broda straszna. Jak o nią dbać”.

Strzyżenie dziecięce – piękne fryzury bez zbędnego stresu

Twoje dziecko obawia się wizyty w salonie fryzjerskim? A może każda próba strzyżenia kończy się krzykami i płaczem? Proponuję Ci rozwiązanie problemów – strzyżenie dziecięce z dojazdem do domu. Dbam o to, aby każdy maluch poczuł się pewnie, nie obawiał się nożyczek i fryzjerskiego fotela.
Proponuję proste fryzurki dla chłopców oraz różnego rodzaju modne wzorki i fantazyjne cięcia dla dziewczynek. Podcinanie grzywki, skracanie końcówek lub całkowita zmiana długości dziecięcych włosów nie stanowi dla mnie żadnego problemu. A wszystko to z dużym uśmiechem, który kochają maluchy.

Strzeżenie mogą zamówić u mnie zapracowani panowie nie mający czasu na wizytę w pobliskim salonie fryzjerskim, rodzice, którzy chcą oszczędzić swojej pociesze stresu związanego z wyprawą do fryzjera lub całe rodziny.

Zapewniam profesjonalny sprzęt fryzjerski i usługę z dojazdem na najwyższym poziomie wykonaną w zaciszu Twojego domu lub mieszkania. Zapraszamy do rezerwacji wizyty.